Menu
Your Cart
10% KDV İndirimini Kaçırmayın Hemen Başla

Ahşap Yemek Odası

Ahşap Yemek Odası
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriği1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 1 Adet Bench, 4 Adet Sandalye'den Oluşmaktadır. Tv Ünitesi ve Orta Sehpa Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.KonsolMDF malzeme üzeri ceviz kaplama ile üretilmiştir. İç çekmecelerde yavaşlatıc..
12.639₺ Vergiler Hariç:12.639₺
Marka: Cezbe Mobilya
TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriği1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalye'den Oluşmaktadır. Tv Sehpası Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.KonsolMDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üzerine parlak cila uygulanmıştır. Ayaklar masif ahşap malzemedir.Yemek Ma..
14.502₺ Vergiler Hariç:14.502₺
Marka: Cezbe Mobilya
TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriği1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalye'den Oluşmaktadır. Tv Sehpası Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.KonsolYonga Levha malzeme ile üretilmiştir. Ayaklar masif ahşap malzemedir.Yemek MasasıÜst tabla Yonga Levha malzeme ile üretilm..
7.360₺ Vergiler Hariç:7.360₺
Marka: Cezbe Mobilya
TEKNİK ÖZELLİKLERTakım İçeriği1 adet Masa, 4 adet Sandalye Benç ve 1 adet Aynalı Konsoldan oluşmaktadır. TV Ünitesi opsiyoneldir.Kullanılan MalzemeE1 Standartlarında Suntalam malzemeden üretilmiştir.Masa ÖzellikleriAçılabilir özelliktedir. Ön yüz ve Gövde E1 Standartlarında Suntalam malzem..
10.000₺ Vergiler Hariç:10.000₺
Marka: Cezbe Mobilya
Davidoff Yemek Odası ÖzelliğiEvinde spor şıklığı sevenler için özel olarak tasarlanmış olan Davidoff yemek odası takımı firmamız tarafından sizler için özel olarak Seçilmiştir. Evinde alışılmış olan çizgilerin dışına çıkan ancak aşırıya kaçmayı sevmeyenler için sade, spor ve şık bir tasarımdır David..
19.780₺ Vergiler Hariç:19.780₺
Marka: Cezbe Mobilya
DİKKAT ÇEKEN ÖZELLİKLER Deco Yemek Odası : Konsol Ayna Masa 6 Sandalyeden OluşmaktadırTamamı 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir.Ürün üretiminde yonga levha ve mdf kullanılmıştır.Tüm yüzeylere uygun zeminin çizilmesini engelleyen ayak yapısı kullanılmıştırAyna detaylı ürünün tamamı %100 ..
8.338₺ Vergiler Hariç:8.338₺
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriği1 Adet Konsol, 2 Adet Konsol Aynası, 1 Adet Yemek Masası ve 6 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır. Tv Ünitesi Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur. Benzer Ürünler Bölümünden Tv Ünitesini İnceleyebilirsiniz.KonsolTamamı MDF üzerine doğal kaplama..
14.548₺ Vergiler Hariç:14.548₺
Marka: Cezbe Mobilya
TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriği1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalye  'den Oluşmaktadır. Kitaplık Tv Ünitesi ve Orta Sehpa Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.KonsolSuntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir...
6.923₺ Vergiler Hariç:6.923₺
Marka: Cezbe Mobilya
 Ürün Özellikleri MalzemeSuntalamTakım İçeriğiTakım içeriği, 1 Masa, 1 Konsol, 2 Konsol Aynası, 6 sandalyeden oluşmaktadır.Masa MalzemesiSuntalam ve MDF malzemeden üretilmiştir. Ayakları metaldir.Masa FonksiyonuMasa üst tablası açılabilir.Konsol MalzemesiSuntalam ve MDF malzemeden ür..
7.176₺ Vergiler Hariç:7.176₺
Marka: Cezbe Mobilya
  Jungle Yemek OdasıJungle yemek odası takımı vintage tarzda tasarlanmış ancak modern bir görünüme sahip olan bir yemek odası takımıdır. Evinizde modern ve eski bir tarz yaratmak isteyenlerin tercihi kesinlikle jungle yemek odası takımından yana olmalıdır. Kolayca kombin yapabileceği..
20.010₺ Vergiler Hariç:20.010₺
Marka: Cezbe Mobilya
  Key Yemek Odası ÖzelliğiKey yemek odası bir çok yemek odasından farklı bir tasarıma sahiptir. Alışılmışın dışında tasarlanan key yemek odası takımı ahşap sevenlerin gönlünü feth edecek bir niteliğe sahip. Özellikle masanın üzerinde olan işleme daha önce görülmemiş bir tasarıma sahi..
18.803₺ Vergiler Hariç:18.803₺
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERTakım İçeriği1 adet Masa, 4 adet Sandalye Benç ve 1 adet Aynalı Konsoldan oluşmaktadır. TV Ünitesi opsiyoneldir.Kullanılan MalzemeE1 Standartlarında Suntalam malzemeden üretilmiştir.Masa ÖzellikleriAçılabilir özelliktedir. Ön yüz ve Gövde E1 Standartların..
6.900₺ Vergiler Hariç:6.900₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)