Menu
Your Cart
10% KDV İndirimini Kaçırmayın Hemen Başla

Lake Yatak Odası

Lake Yatak Odası
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriği1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer ve Aynasın'dan Oluşmaktadır.Başlık1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.KaryolaSuntalam malzeme üzerine 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.Yatak Ölçüsü160 x..
41.750₺ Vergiler Hariç:41.750₺
Pars Yatak Odası Pars Yatak Odası
Ücretsiz
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERTakım İçeriği1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.Kullanılan MalzemeE1 Standartlarında Suntalam malzemeden üretilmektedir. Karyola ve Başlık ÖzellikleriBaşlık üzerine ithal kumaş döşemedir. G..
0₺ Vergiler Hariç:0₺
Sofia Bazalı Yatak Odası Sofia Bazalı Yatak Odası
Ücretsiz
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriğiTakım içeriğinde bir adet dolap, bir adet karyola, bir adet şifonyer (aynası ile birlikte) iki adet komodin ve bir adet puf bulunmaktadır.Karyola BaşlığıKaryola başlığı özel işçilikli suni deri döşeme yapılmıştır. Başlıkta MDF profil etr..
0₺ Vergiler Hariç:0₺
Torino Yatak Odası Torino Yatak Odası
Ücretsiz
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriğiTakım içeriğinde bir adet dolap, bir adet karyola, bir adet şifonyer (aynası ile birlikte) iki adet komodin bulunmaktadır. Benç Opsiyoneldir.Karyola BaşlığıKaryola başlığı özel işçilikli suni deriden döşeme yapılmıştır. Karyoladaki suni ..
0₺ Vergiler Hariç:0₺
Venüs Lake Yatak Odası Venüs Lake Yatak Odası
Ücretsiz
Marka: Cezbe Mobilya
Takım İçeriği1 Adet Gardırop1 Adet Bazalı Karyola + Başlık1 Adet Şifonyer ve Aynası2 Adet KomodinTakımdaki istemediğiniz modülü çıkartabilir veya modül ekleyebilirsiniz.Ürün ÖzellikleriÜrünün gardırop kasası suntalemdir.Kapakların Ön yüzleri MDF'dir.Malzeme kalınlıgı 18 mm'dirGardırop kapakla..
0₺ Vergiler Hariç:0₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)