Menu
Your Cart
10% KDV İndirimini Kaçırmayın Hemen Başla

Gardırop

Gardırop
Bella Gardrop Bella Gardrop
Ücretsiz
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaGardıropGövde, suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Raflar özel koton kaplamadır.Kapak Fonksiyonu2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır.BakımMobilyalarını..
0₺ Vergiler Hariç:0₺
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklama Köşe Gardropdan Oluşmaktadır.MalzemeYonga Levha malzeme ile üretilmiştir.AyaklarAyaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun ..
12.550₺ Vergiler Hariç:12.550₺
Marka: Cezbe Mobilya
TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaGardıropMDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir.Kapak Fonksiyonu4 kapılı  - 2 kapılı - tek kapılı gardrop ve köşe gardrop modülü takım fiyatına dahildir. .AydınlatmaAydınlatma özelliği bulunmaktadır.BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezl..
23.120₺ Vergiler Hariç:23.120₺
Marka: Cezbe Mobilya
  Nish Köşe Gardrop Özelliğişık ve konforlu yatak odası hayal edenler için ideal tercih. Koyu renkleri ve detayları ile asil bir görünüme sahip olan bu GardropGeniş gardırobu ile büyük bir depolama alanı sunan yatak odası takımı, aynı zamanda ergonomik olmasıyla da öne çıkıyor.ş..
22.770₺ Vergiler Hariç:22.770₺
Marka: Cezbe Mobilya
  TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaGardıropYonga Levha üzeri lake boya ile üretilmiştir.Kapak FonksiyonuSürgü kapılı takım fiyatına dahildir. .BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli..
15.605₺ Vergiler Hariç:15.605₺
Marka: Cezbe Mobilya
TEKNİK ÖZELLİKLERTakım İçeriğiGardırop, dan oluşmaktadır.Kullanılan MalzemeÜründe Üstler ve Önyüzler Lakpanel Moon Parlak Gövde Moon Parlak Suntalamdan Oluşmaktadır.Modülde  Metal Ayaklar ve Gold Sibu Gold Kulplar Görseli Oluşturmaktadır.Demonte ParçalarTüm parçalar demonte gönderilir.Mobilya..
16.150₺ Vergiler Hariç:16.150₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)